LiveZilla Live Help

Tercih Edilen Semtler

 

İşte Yatırım Yapılacak En İyi Semtler!

Sector Medya’nın, inşaat sektöründe bölge yatırımlarını belirlemek için yaptığı anket sonuçlandı. Ankete göre ev almak isteyen yatırımcılar en çok Ataşehir'i tercih ediyor.

Geniş bir katılımcı ile online olarak haber sitesinde yapılan çalışmada, ev almak isteyen tüketicilerin gerçek düşüncelerini ortaya koyacak ve inşaat sektörüne yön verecek, iyi geliştirme yapmaya olanak sağlayacak anket. İstanbul genelinde yer alan değişik semtlerin sorulması ile tüketicilerin ihtiyaçlarının ne olması gerektiğini vurgulamış oldu. İnşaat sektöründe PR ve tam ajans hizmeti veren Sector Medya yetkilisi Timuçin DANDİN bu tür çalışmaları düzenli olarak yaptıklarını ve en ufak katılım oranın bile böyle çalışmalarda kurumlara büyük destek sağladığını ifade etti.

Kısa bir süre içerisinde yapılan ankette site ziyaretçilerine tespit ettiğimiz en aktif zonları sorduk. Yaptığımız ankete gelen en çok %20,5 lik oran ile Ataşehir İstanbul’un en ilgi duyulan ve yatırım yapılmayı düşünülen bölgesi seçildi. İkinciliği%19.90 oran ile Bahçeşehir bölgesi almış bulunuyor.

Ayrıca İnşaat sektörüne yönelik PR çalışmaları ları da yürüttüklerini belirten firma yetkilisi sadece konut projelerinin fiyatsal tanıtım olarak yanlış bir yönde olduklarını, projelerin birer yaşam merkezleri olduğunu unutmamak gerektiğini projelerin enerji kimlik belgeleri, kullanılan malzeme, lokasyon,sektörü bilen eleman tehmini ve oturum sonrası hizmetleri ile öne çıkmasının daha doğru olacağını da ifade etti.

Yatırım Yapılacak En İyi Semt Sizce Hangisi? İsimli Anket Sonuçlarına göre;

Ataşehir % 20,5 ,103 oy

Bahçeşehir % 19.9, 100 oy

Pendik % 19,1, 96 oy

Beylikdüzü % 5,4, 27 oy

Bakırköy % 11.53, 57 oy

Esenyurt % 5.6, 28 oy

Güneşli %3.8, 19 oy

Kartal % 1,8, 9 oy

Zeytinburnu %4,2, 21 oy

Kayabaşı % 8 , 40 oy

Maslak %0,6, 3 oy

<-Önceki Sayfa